Usta Şovmen Mehmet Ali Erbil'e Eski Sevgilisinden Büyük Beddua Silsilesi, "Yataklardan Çıkmaz İnşallah''

Ekralnarın sevilen yüzlerinden birisi olan ve en son Türk Malı adlı dizide belli bir zaman rol aldıktan sonra ayrılan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde gündeme vertigo hastalığına yakalanması ile gündeme gelmişti. Şimdi ise gündeme eski sevgilisinin kendisine dair ettiği beddualar ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil ile sevgilisi arasındaki polemik herkesi çok şaşırttı.

Usta Şovmen Mehmet Ali Erbil'e Eski Sevgilisinden Büyük Beddua Silsilesi, "Yataklardan Çıkmaz İnşallah''

Ekralnarın sevilen yüzlerinden birisi olan ve en son Türk Malı adlı dizide belli bir zaman rol aldıktan sonra ayrılan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde gündeme vertigo hastalığına yakalanması ile gündeme gelmişti. Şimdi ise gündeme eski sevgilisinin kendisine dair ettiği beddualar ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil ile sevgilisi arasındaki polemik herkesi çok şaşırttı.

Usta Şovmen Mehmet Ali Erbil'e Eski Sevgilisinden Büyük Beddua Silsilesi,
11 Ekim 2017 - 13:37

Tv ekranlarında şov progamı denilince akla gelen ilk isimlerin başında gelen Mali lakaplı mehmet ali erbil geçtiğimiz günlerde sevgilinden bebek aldırdı haberleri ile gündeme bomba gibi düşmüiştü Mali hastaneye düşünce sevgilisi bedduları sıraladı.Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün Miss Fashion TV 2017 yarışmasının sunuculuğunu üstlendi. Ancak ünlü şovmen, yarışma esnasında rahatsızlandı.

"AYAKTA ZOR DURUYORUM"

Erbil daha sonra davetlilerin arasına oturarak geceye devam etmeyi denedi. Ancak tansiyonu yükselince "Ayakta zor duruyorum" açıklamasını yaptı ve geceden ayrıldı. Sağlık durumuyla ilgili bir televizyon programına katılan Mehmet Ali Erbil, "Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine... Geçtiğimiz hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım" dedi.

"ALLAH KORUSUN HAMİLE KALIR FALAN"

Ünlü şovmen ayrıca, "Yarışmada birinci olan kızı, tebrik bile edemedim Allah korusun hamile kalır falan..." açıklamasıyla şarkıcı Nevin'e göndermede bulundu.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1962 yılında İstanbul’da doğdu. Türkmen kökenli, Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil‘in ikinci oğlu olan sanatçının, annesi Yurdagül Eken’in ikinci evliliği nedeniyle İstanbul’da başlayan ortaokul hayatı, Balıkesir’de devam etti ve Ankara’da bitti.1970 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü’ne yatılı olarak giren Erbil, 16 yaşındayken hocası Cüneyt Gökçer tarafından 'Küheylan' oyunun başrolüne seçildi. Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak başrolde En İyi Tiyatrocu Ödülü’nü kazandığında daha 17 yaşında olan Erbil, mezun olduktan sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı.

Başta ‘Küheylan’ olmak üzere birçok oyunda oynayan Erbil, 21 yaşına geldiğinde hayatının akışını değiştirecek bir karar vermek zorunda kaldı. Ya Ankara’da kalıp tiyatro oyunculuğuna devam edecekti ya da İstanbul’dan aldığı müzikal tekliflerini değerlendirecekti. Devlet memurluğundan istifa edip İstanbul'a dönen Mehmet Ali Erbil, bir röportajında memurluktan bir ayda kazandığı parayı, müzikallerden bir gecede aldığını belirtti.

Televizyona ilk adımını atmasını sağlayan, hem sunucu, hem de şovmen olarak onu ilk keşfeden İzzet Öz‘dür. Mehmet Ali Erbil, TRT‘de ‘Metronom’ adlı eğlence programını hazırlayarak önce Derya Baykal‘la, 1984 yılında da Çiğdem Tunç‘la bir ikili olarak televizyona çıkarak hafızalarda yer etti.Özel kanalların açılmasıyla birlikte Erbil, TRT’den Kanal 6’ya geçiş yaptı. Daha sonra Star TV ve ATV’de dizi, Show Tv’de de program yaptı.Babası sinemacı olduğu için genç yaşta dublajla da tanışan Erbil, Shrek adlı animasyon filminin eşek karakterini seslendirdi.

Kanal D’de yayınlanan yarışma programı “Çarkıfelek” ve ATV’de uzun bir süre yayınlanan “Tatlı Kaçıklar” dizisiyle zirveye çıkan Mehmet Ali Erbil, 1975 yılında “Harakiri” ve 1981 yılında “Hababam Sınıfı Güle Güle” adlı filmlerle beyazperdeye geçti. 1995 yılında Sinan Çetin‘in “Bay E”, 1999 yılında Gani Müjde‘nin “Kahpe Bizans”, 2000 yılında Ömer Uğur‘un yönettiği “Hemşo” adlı filmlerde rol aldı. TRT’de yayınlanan “Bir Başka Gece” adlı programın da sunuculuğunu yapan Erbil, 1985′te İlyas Salman ile birlikte oynadığı Uyanıklar Dünyası adlı filmle büyük beğeni topladı. Erbil ayrıca Emel Sayın‘la birlikte Aşkım Aşkım adlı dizide oynadı. 2011 yılında da Star Tv’de "Eyvah Düşüyorum" adlı programı sunmaya başladı. Mehmet Ali Erbil, 35’e yakın dizi ve filmde rol aldı. Aynı zamanda 5 tiyatro oyununu sergiledi.Mehmet Ali Erbil, 1980'de ilk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yaptı. Erbil’in bu evlilikten 16 Nisan 1982'de Sezin ismini verdiği bir kızı oldu. Daha sonra 1985'te boşandığı Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile bir kez daha evlendi. Erbil daha sonra manken Nergis Kumbasar ile 20 ağustos 1989'da evlendi. Ünlü şovmenin Kumbasar'dan 02 Aralık 1995'te Yasmin adını verdikleri kızları oldu ve evlendikten yedi yıl sonra 1996'da boşandılar.Erbil, dördüncü kez nikah masasına 2001'de oturduğunda bu kez yanında Sedef Altuntaş vardı. Ama bu evlilik de uzun sürmedi.1,5 yıl sonra 2003'te boşandılar. Erbil son olarak beşinci evliliğini Tuğba Coşkun ile 30 Nisan 2005'te gerçekleştirdi. 03 Temmuz 2006'da Ali Sadi adını verdikleri bir çocukları oldu. Ancak 2011'de boşandılar.

2010 yılında Star TV'de canlı olarak yayınlanan Çarkıfelek programında Erbil bir gafa imza attı, kullandığı bir ifade Alevileri kızdırdı. Erbil, 2009 yılında Star TV'de yayınlanan bir evlilik programında kendine eş adayı arayan 80 yaşındaki bir kişiye yönelik sözleri nedeniyle de Alevilerin tepkisine neden olmuştu. Mehmet Ali Erbil'in Star TV'de canlı yayınlanan programda sarf ettiği sözler üzerine, İstanbul, Ankara ve İzmir'deki Doğan Yayın Holding bünyesindeki kuruluşların bulunduğu bina önünde önünde toplanan Alevi vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine, Star TV, 'Çarkıfelek' adlı programı yayından kaldırdığını açıkladı.

Mehmet Ali Erbil, 2006 yılında sunduğu yarışmada yarışmacının pantolonunu çekip cinsel organını gösterdiği için program 3 gün sonra yayından kaldırıldı ve bu konu oldukça tartışıldı.

TV kanalının açtığı davada, kanalın itibarını kaybederek reklam gelirlerinin azaldığı iddalarını Yargıtay 7 yıl sonra onadı. Erbil’in televizyon kanalına 75 bin lira manevi tazminat ödemesi kararı verildi. Ancak Türk halkının itibarı ve daha önceki davada Alevi vatandaşlarımız hakkındaki sözleri ile ilgili olarak Mehmet Ali Erbil yargılanmadı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum