Show TV Çukur Dizisi'de Survivor'dan Bomba Transfer,O İsim Çukur'da Rol Kesecek Bakın Kim Transfer Oldu

Survivor ünlüler gönüllüler de 2 yıl önce ter döken ve 1.olan sonrasında söz dizisinde bir kaç bölüm rol alan Avatar Atakan show tv de yayınlanan çukur dizisine dahil oldu.Dizi de hangi rolde alacağı şimdiden merak konusu oldu.

Show TV Çukur Dizisi'de Survivor'dan Bomba Transfer,O İsim Çukur'da Rol Kesecek Bakın Kim Transfer Oldu

Survivor ünlüler gönüllüler de 2 yıl önce ter döken ve 1.olan sonrasında söz dizisinde bir kaç bölüm rol alan Avatar Atakan show tv de yayınlanan çukur dizisine dahil oldu.Dizi de hangi rolde alacağı şimdiden merak konusu oldu.

Show TV Çukur Dizisi'de Survivor'dan Bomba Transfer,O İsim Çukur'da Rol Kesecek Bakın Kim Transfer Oldu
15 Ekim 2018 - 21:47

Çağan Atakan Arslan, yani Survivor yarışmasındaki lakabıyla Avatar Atakan yeniden setlere dönüş yapıyor.

Star TV ekranlarında 3. sezonuyla ekranda olan Söz dizisinin ilk sezonunda izlediğimiz Çağan Atakan Arslan, şimdi de rakibi Çukur’a geçti.

Söz dizisindeki rolü çok uzun sürmeyen Çağan Atakan Arslan’ın diziden neden ayrıldığına yönelik tatmin edici açıklama da gelmemişti.

2 yıl sonra Avatar Atakan, Çukur dizisiyle Söz’ün rakibi oldu.Ay Yapım’dan gelen teklifi kabul eden Arslan, yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu, “Çukur’da ünlü kickboksçu ‘kötü adam’ olarak izleyici karşısına çıkacak” diye yazdı.

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Öner Erkan ve Perihan Savaş’ın başrollerini paylaştığı Çukur dizisine Necip Memili, Berkay Ateş ve Erkan Avcı 2. sezonda dahil olmuştu.

Geçen yıl Serap Korkmaz ile evlenen Arslan, Haziran ayında da baba olmuştu.

AVATAR ATAKAN KİMDİR ?

7 Ağustos 1989 tarinde Sivas'ta dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Çağan Atakan Arslan olan popüler isim, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirmiştir. TPW adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, adından Solider olarak söz ettirmiştir.

Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biride, dünyanın kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik yapmaktadır.
Survivor 2016 tüm hızıyla başladı, ödül oyununu bu hafta hangi takım kazandı.Survivor Çağan Atakan Arslan kimdir, hakkında detaylı bilgiler burada. Sivaslı olan boksör Çağan'ın lakabı Avatar. Parkur rekoru kırdı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na giren ve eğitimine devam eden Çağan Atakan Arslan birçok defile ile dizi ve sinema filmlerinde de oynadı.

Basketbolla başlayan spor hayatına küçük yaşlardan itibaren vücut geliştirme ile devam eden Arslan 17 yaşında dövüş sporlarına merak sardı. 2008 yılından sonra Kickbocks ve Muay Thai milli takımlarında uluslararsı arenada boy gösterdi. En büyük başarılarından biri ise 2011 2011 IFMA Muay Thai dünya şampiyonluğu. 5000 Özbek’in önünde Özbekistan’da Özbek rakibini finalde nakavt ederek tarih yazdı. Profesyonel güreşde de önemli bir performans göstererek adından Soldier olarak da söz ettirdi… Kickboks hayatının en önemli olaylarından birisiyse Glory ile yaptığı anlaşma… 2014’de Glory debut yapan Atakan Arslan ilk maçını Glory 15 İstanbul’da gerçekleştirdi ve Brezilyalı Jonatan Oliveira ile karşılaştı. 3 round sonrasında usta rakibine puanla kaybetti…

Avatar Atakan TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Son Çıkış adlı dizide küçük bir rol almıştır. Televizyon sektöründe istediğini bulamayan Çağan Atakan Arslan'ın ününe ün kattığı branş ise dövüş ringleri oldu. Sporcu kişiliğinden dolayı yarışmada kondisyon anlamında herhangi bir zorluk çekmeyeceği düşünülen Çağan Atakan Arslan, özellikle hızlı oluşuyla tanınmıştır.

Avatar Atakan en son Söz dizisinde rol almıştır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum